Prodej rodinného domu 212 m² Hrádek

Cena: 6 150 000 Kč, Nabízíme Vám velký dům v Hrádku u Sušice s celkovou podlahovou plochou cca 190 m² na rozlehlém pozemku o výměře 1123 m². POZOR AKCE: Výhodné financování i bez hypotéky. Tento dům si můžete koupit i na splátky formou nájmu. Splátka 26.000 Kč při akontaci 500.000 Kč. Tato nemovitost nabízí různé možnosti využití, jako je provoz penzionu, pronájem bytů, podnikání nebo pro komfortní bydlení pro velkou rodinu.

Dům se nachází v centru Hrádku a v přízemí nabízí byt o dispozici 3+kk a kadeřnictví. Jednoduchou úpravou lze přízemí rozdělit na dva plnohodnotné byty 1+1 s vlastním vchodem, zahradou, koupelnou a toaletou. V podkroví se nachází prostorný byt 3+kk se šatnou.

Nedávno proběhla rozsáhlá rekonstrukce domu, která zahrnovala výměnu oken za plastová okna a modernizaci rozvodů elektřiny a vody. Dům má vlastní studnu a kanalizaci připojenou k obecní síti. Vytápění je zajištěno infra panely v přízemí a krbovými kamny na dřevo v podkroví.

Součástí nemovitosti je také rozlehlý pozemek , kde se nachází garáž, pergola a zámečnická dílna.

Hrádek je krásná obec v blízkosti Sušice, která nabízí veškeré občanské vybavení. V nedaleké Sušici pak najdete veškeré potřebné služby a vybavení.

Pokud máte zájem o více informací nebo si přejete prohlídku této nemovitosti, rádi Vám poskytneme další podrobnosti. Ev. číslo: 30539.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 212 m² Hrádek

Květen 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.