Hacienda Madačka

Cena: 1.500.000 EUR
Nehnuteľnosť je umiestnená v lokalite pod Javorím a je zaradená medzi chránené prírodné zóny. V okolí usadlosti sú unikátne podmienky na letnú, ale aj zimnú rekreáciu. V okolí sa taktiež nachádza niekoľko poľovných revírov charakteristických nielen vysokou a čiernou zverou, ale aj bažantami, líškami, zajacmi, medveďmi a pod. Samotná nehnuteľnosť disponuje obytnou plochou 364 m2, k tomu však patria ďalšie stavby ako koliba (21m2), garáž (57 m2), krytá plaváreň (170 m2), tenisový kurt (675 m2) a iné. Celková rozloha všetkých pozemkov je približne 12 hektárov. Okrem 2 grilovacích zón sa tu nachádza aj exteriérová šachovnica s originálnymi drevenými figúrkami od akademického sochára Saparu. V areáli sa nachádzajú aj ďalšie sochy tohto umelca a dva kompletne zrekonštruované funkčné hasičské vozy z roku 1900. V garáži sa nachádza kompletné vybavenie na údržbu usadlosti (traktor a 2 malotraktory) a taktiež 2 štvorkolky a 1 snežný skúter. V krytej plavárni je bazén s protiprúdom, jakuzzi pre 4 osoby a sauna taktiež pre 4 osoby.

Rozľahlá, udržiavaná záhrada s kvetinovými záhonmi a okrasnými kríkmi dotvára celkovú scenériu luxusnej horskej usadlosti. Súčasťou je aj zeleninová záhradka na pestovanie bio-zeleniny. Veľký ovocný sad a alej ovocných stromov boli vysadené pred 5 rokmi a rádovo sa počet stromov pohybuje na 50 – 60 kusoch. V hospodárskej časti sa nachádzajú murované koterce pre 3 psov,stajne pre poníky (momentálne 7 kusov), kurník (20 kusov), zajačinec (30kusov), holubník pre 10 holubov a maštaľ pre 4 kozy a 4 ovce. Jedná sa o luxusnú nehnuteľnosť, ojedinelú v rámci Slovenskej republiky a spĺňajúcu aj tie najvyššie kritériá luxusu, celoročného relaxu a oddychu. Usadlosť sa predáva s kompletným vybavením, zariadením, technikou a aj s možnosťou pokračovať v zmluve s personálom (správca a chyžná, ktorí sú k dispozícii 7 dní v týždni).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hacienda Madačka

Příchozí vyhledávací fráze:

Září 25th, 2011 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.