Chata, predaj, Liptovský Mikuláš, Vyšná Boca

0 EUR
Na predaj luxusná rekreačná chata – Rodinný dom, Nízke Tatry – Vyšná Boca.

Nehnuteľnosť v zastavanej rekreačnej časti Nízkych Tatier na vlastnom pozemku 1380m2.
Je to luxusná chata – rodinný dom pre náročných s možnosťou drobnej úpravy na penzión alebo pre podnikovú rekreáciu.

Chata-rodinný dom je zrubová stavba kombinovaná s obkladovým kameňom, dvojpodlažná s obývateľným podkrovím vo výbornom technickom stave a technickými vymoženosťami s okamžitým plnohodnotným používaním pre 3 rodiny celkom 10 – 15 osôb.

V chate sa nachádza na prízemí vstupná chodba obývacia hala s absolútne kompletne vybaveným kuchynským kútom, kúpeľňa s WC s vyhrievacím krbom pre celý objekt a teplovzdušným rozvodom s elektrickým ohrevom v kombinácii s radiátormi a podlahovým kúrením, ovládanie z mobilného telefónu cez elektronický zabezpečovací systém. S hlavnej haly sa vychádza k vonkajšiemu prestrešenému krbu so zastrešeným parkovaním, ďalší vstup do dvoj – garáže a oddychovej zóny do záhrady. Schodišťom sa vychádza na druhé nadzemné podlažie na galériu, kde sa nachádza 5 izieb, z toho 3 s kompletnou sanitou a z jednej sa vychádza do podkrovia kde sú ďalšie dve otvorené izby na spanie. Chata je prístupná po obecnej asfaltovej ceste, pripojená na motorickú elektrickú prípojku 400V, na pozemku je vlastný septik a možné napojenie na obecnú kanalizáciu, vlastná studňa s prepojením na obecný rozvod vody. Chata je trvalo dobre udržiavaná. Po malej úprave môže slúžiť ako penzión pre cca 20 ubytovaných.

Poloha chaty dáva možnosť využívať v miestnej obci lyžiarske vleky a lyžiarsky areál Čertovica, Mýto pod Ďumbierom, Chopok- Nízke Tatry a Vysoké Tatry ako aj horské túry po okolí a podobne. Golf Tále cca 20km, AquaPark Bešeňová a Tatralandia, priehrada Liptovská Mara.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Chata, predaj, Liptovský Mikuláš, Vyšná Boca

Příchozí vyhledávací fráze:

Září 25th, 2011 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.