Retail house za milion korun

Rodinný dům Retail House je bezkonkurenční dům v kategorii nízkoenergetických rodinných domů v ceně od jednoho milionu korun na klíč včetně základové desky a DPH. Dům Retail House o výměře 73 m2 ve verzi 3+kk nebo 84m2 ve verzi 4+kk za 1 100 000,-Kč. Realizace stavby domu buď na Vašem pozemku a nebo pozemku, který Vám rádi pomůžeme zajistit. Na našich webových stránkách najdete dalších cca 100 typových domů. Retail House montované rodinné domy nové generace se vyznačují vynikající tepelnou vlastností, samonosnou konstrukcí (SIP), která je profilově předimenzována a splňuje s velkou mírou statické a technické předpoklady pro moderní bydlení. Uvedené ceny jsou v provedení standard včetně základové desky a DPH!
V případě objednávky do 31.12 2011 s realizací v roce 2012, bude zachována cena roku letošního.

Zvukové vlastnosti našich staveb ve spojení s plastovými okny s izolačním sklem zaručují výborné zvukové vlastnosti domu. Střešní plášť, který je uzavřen před dotykovou folií deskami a střešní krytinou tvoří stabilní střechu domu. Dům je v základním provedení s pultovou střechou, ale lze za příplatek i střecha sedlová. Naše domy jsou vysoce adaptabilní a mohou se typově odlišovat v závislosti na požadavku zákazníka. Je možné i připravit individuální projekt na základě dodaných informací. První kalkulace se změnou návrhu pro klienty jsou zdarma. V případě požadavku klienta na vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení stavby může naše firma toto povolení za Vás vyřídit a připravit. Součástí celé stavby domu je projektová dokumentace na typový nebo atypický rodinný dům.
Rychlá výstavba montovaného rodinného domu (v závislosti na velikosti RD do 4 měsíců od zahájení stavby). Technické parametry na našich stránkách. Nejlevnější dům na klíč v ČR. Doporučujeme!
Cena: 1 000 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Retail house za milion korun

Příchozí vyhledávací fráze:

Září 28th, 2011 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.