Pronájem zahrady 582 m² Štěnovice

Cena: 1 500 Kč, Zprostředkujeme Vám pronájem zahrady o rozloze 582 m² v obci Štěnovice.
Zahrada se pronajímá bez opocení a ve velmi udržovaném stavu tak, jak vidíte na fotografiích. Pozemek je mírně svažitý a určený zejména k rekreaci. Na hranici pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě, ale pozemek zatím připojen není. Po domluvě je možno si pozemek na vlastní náklady oplotit, případě zajistit vodu (veškeré investice budou ošetřeny v nájemní smlouvě). Preferujeme slušné a solventní nájemce se zájmem o dlouhodobý pronájem za účelem rekreačního využití, kdy je možné si zde umístit zahradní domek, Tiny House aj. Není žádoucí pronájem za účelem pastviny nebo chovu dobytka. Tento pronájem je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kdy utečete před ruchem velkoměsta. V okolí je dostatek přírody a zástavby RD. V obci Štěnovice je veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní obslužnost autobusem i vlakem. Parkování možné bezplatně přímo u zahrady. Nájemné se hradí ročně.
Pronájem zahrady je volný od 1.4. 2024 – po dohodě i dříve. Pro domluvení termínu prohlídky prosím volejte na uvedený telefon. Doporučujeme! Ev. číslo: 31149.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem zahrady 582 m² Štěnovice

Únor 23rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.