Pronájem bytu 3+1 62 m² Kejnice

Cena: 9 000 Kč, Připravujeme pro Vás pronájem bytu 3+1, 62 m² v obci Kejnice.

Bytová jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí, při které bude nově udělaná elektřina, vytápění ústřední – krbová kamna na dřevo, nově osazena plastová okna, podlahy, koupelna, kuchyně.
K bytu náleží kóje pro uskladnění věcí, která je na patře ihned vedle bytu – dřevo lze uskladnit ve společné místnosti ve spodní části bytového domu. Byt bude zařízen pouze kamny na vytápění a kuchyňskou linkou, dále si byt nájemník vybaví vlastním nábytkem. Elektřinu si nájemce přepíše na své jméno, ostatní služby činní k nájemnému 200,-/os. Ohřev vody je zajištěn bojlerem.
Bezplatné parkování přímo před domem, dále možno k bytu využívat dvůr, kde lze v létě v klidu posedět a vypít kávu či grilovat. Preferujeme dlouhodobý pronájem slušným lidem s dobrou platební morálkou. V okolí domu je autobusová zastávka, obecní úřad, krásný rybník a dostatek zeleně, další vybavenost v okolních vesnicích. Byt bude připraven k nastěhování od 1.4. 2024, prohlídky jsou možné po předchozí domluvě kdykoliv. Ev. číslo: 31139.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1 62 m² Kejnice

Březen 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.