Prodej rodinného domu 155 m² Sulice

Cena: 15 999 000 Kč, Sto šedesát metrů rodinné pohody. Spousta místa, dostatek úložného prostoru v každém patře, chytře vyřešený stylový interiér do posledního detailu, K tomu zahrada s terasou, kde můžete trávit volný čas, nebo se potkávat s přáteli. To vše nabízí dům 5+KK z roku 2012 v obci Nechanice u Sulice na pozemku 1394 m². Překvapí nejen prakticky a moderně zařízeným interiérem, ale i tichem a klidem uvnitř budovy.
Ve spodním patře je šatna, která je propojená se vstupem do garáže, technická místnost, koupelna, jídelna s kuchyňským koutem a v obývacím pokoj máte k dispozici bar s vestavěnou vinotékou. V horním patře je stylová koupelna a 3 pokoje, kde každý pokoj má svojí šatnu. Podlahy jsou ve spodním patře všude vinylové podlahy. V horním patře je v pokojích dřevěná podlaha, na chodbě vinyl a v koupelně dlažba.
Terasa nabízí dostatek prostoru pro grilování, posezení a vedle terasy na zahradě je prostor pro vířivku a odpočinek. Na terase je exotické dřevo je celý prostor je velmi prakticky řešený. Dům má cihlovou fasádu, je velmi praktická, protože nevyžaduje žádnou údržbu a má neomezenou životnost. Bezesporu také patří k nejstylovějšímu řešení, je elegantní a nadčasová, sluší moderním i klasickým stavbám.
V domě jsou nainstalovány stropní infrapanely na elektřinu, díky nimž výrazně ušetříte za vytápění celého domu. Voda je z vlastní studny. K dispozici jsou zánovní vestavěné spotřebiče v kuchyni.
Majitel tohoto domu zde s láskou a pečlivostí vytvářel svůj životní sen, přičemž nešetřil úsilím ani detaily, aby zajistil, že se zde každý bude cítit jako v bavlnce a mohl se ponořit do atmosféry pohody a klidu. V lokalitě je členitá krajina s okolními loukami, rybníky a lesy s nádhernou přírodou na dosah.
Nechánice, malebná a poklidná vesnička, se kousek od Sulice. Je to místo, kde se čas zdá být v harmonii s přírodou, a kde je každý dech čerstvého vzduchu jako pozvání k objevování okolních lesů. Pouhých cca. 30 minut cesty autem od ruchu Prahy se ocitnete v oáze klidu. Pěšky se během dostanete do lesa, k víkendovým výletům láká nedaleké deset kilometrů vzdálené Posázaví. V Sulici dále nejdete: – mateřskou školu – základní školu – Lidl a Tesco – sportoviště – Další občanská vybavenost se nachází v nedaleké Jesenici u Prahy. – V Praze jste do cca. 30 ti minut.
Pokud vás tento dům zaujal, můžete se na něj podívat v rámci 3D virtuální prohlídky, kterou Vám rádi na vyžádání pošleme, nebo si ho rovnou prohlédnout na vlastní oči. Ev. číslo: 26276.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 155 m² Sulice

Březen 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.