Prodej rodinného domu 150 m² Křivsoudov

Cena: 3 500 000 Kč, Dumrealit má pro Vás exkluzivní příležitost získat útulný rodinný dům 2+1 v kouzelném prostředí Křivsoudova. Tato jedinečná nemovitost nese s sebou nejen pohodlné bydlení, ale i potenciál dalšího rozšíření v podkroví.

Parametry této nabídky jsou následující: Typ: Rodinný dům, Plocha pozemku: 242 m², Zastavěná plocha: 125 m², Užitná plocha: 150 m² (po rozšíření o podkroví), k domu je 470 m², které je nájmu za nízké nájemné. Počet pokojů: 2 + 1 (s možností rozšíření).

Stav a možnosti domu: V současné době Vás domov přivítá svěžím obývacím prostorem, dvěma ložnicemi a kuchyní spojenou s jídelnou. Tato nemovitost však skrývá více – máte jedinečnou šanci využít potenciál podkroví pro vytvoření dalších místností dle vlastních představ.

Komfortní teplo: Díky tepelnému čerpadlu si můžete užívat optimální teploty uvnitř Vašeho domova. Zajistí efektivní provoz a příjemnou atmosféru.

Poloha a okolí: Dům se nachází v klidné a malebné části Křivsoudova, kde se snoubí krása přírody s dostupností občanské vybavenosti. Máte ideální spojení do okolních měst a současně zde nalezněte mír pro své relaxační chvíle.

Vybavenost: základní a mateřská škola, potraviny, pošta, dětské hřiště. V blízkosti je nádherné předhůří Českomoravské vrchoviny. Nepříliš vzdálenou přírodní dominantou je vodní nádrž Želivka, tu napájí i Černý potok protékající městysem.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a domluvení prohlídky. Ev. číslo: 644521.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Křivsoudov

Srpen 30th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.