Prodej bytu 4+kk, 100,3m² v novostavbě, Olomouc ulice Za Kolejemi

Cena: 9 694 770 Kč, Prodej posledního bytu 4+Kk o velikosti 100,3 m² . Byt se nachází v 3. NP. Součástí bytu je také terasa o velikosti cca 27,2m². K bytu náleží také samostatná garáž se sklepním prostorem č. 109 o velikosti 28,4 m², umístěná v 1. NP Objekt je tvořen dvanácti bytovými jednotkami. Všechny jednotky budou vybaveny podlahovým vytápěním „teplovodního typu“. Dům bude napojen nejmodernějším a nejrychlejším datovým médiem optickým vláknem k datové síti. Standardem většiny bytů bude také samostatná garáž. Snažíme se myslet opravdu na všechno, takže okna budou opatřena tzv. podomítkovými boxy na venkovní žaluzie. Abyste si mohli dobře odpočinout náleží ke každému byty také částečně zastřešená terasa pro letní posezení nebo grilování s přáteli. Ke každému bytu se počítá také se “sklepním” prostorem. U většiny bytů je tento prostor součástí garáže. U nejmenších bytů, které garáž nemají, je zde samostatná, zděná sklepní kóje. Střecha domu bude osazena fotovoltaikou pro potřeby Společenství vlastníků jednotek (SVJ). V ceně domu je navrženo i standardní vybavení – koupelny, podlahy, vyjma kuchyně. Dům bude osazen výtahem Schindler. U domu budou umístěna venkovní parkovací stání. Předpokládané datum dokončení projektu 8/2024
Cena zahrnuje:
Standardní vybavení bytu (podlahy, dlažby, obklady, koupelny, sanita, dveře), pod omítkové okenní boxy pro dodatečné umístění žaluzií + přípravu pro klimatizaci.
Cena nezahrnuje:
Kuchyňskou linku, vnitřní a venkovní klimatizační jednotku/y, stínění.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk, 100,3m² v novostavbě, Olomouc ulice Za Kolejemi

Leden 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.