Byt na prodej 1+kk, 20,8 m², Nusle

Cena: 2 821 000 Kč,
Prodej bytové jednotky k rekonstrukci o dispozici 1+kk 20,8m 2 , se nachází v 1. podzemním podlaží renovovaného bytového domu. Podlahová plocha bytu nabízí 20,8 m², orientovaných na severní stranu. K bytu náleží samozřejmě i sklepní kóje o výměře 1,7 m². Celková plocha bytu nabízí 22,5 m².
Družstevní ochoz v pražských Nuslích nabízí klidné a příjemné bydlení v blízkosti přírody, a přesto s vynikající dostupností a bohatou infrastrukturou. Tato lokalita poskytuje dokonalou kombinaci klidného prostředí a různorodých možností pro každodenní život.
Dopravní dostupnost je jednou z klíčových výhod této lokality. V blízkosti se nacházejí zastávky metra, autobusů, tramvají a vlaků, což usnadňuje pohyb po městě. Rychlý přístup na Městský okruh a dálnice dává možnost snadného cestování autem.
V okolí Družstevního ochozu najdete širokou škálu občanské vybavenosti. Divadlo Na Jezerce, park Jezerka, obchody, nákupní centra, restaurace, kavárny, a mnoho dalších zajímavých míst zajišťuje rozmanité možnosti pro volnočasové aktivity a nakupování. Sportovní nadšenci ocení blízkost skateparku, cyklostezky, tenisových kurtů a dětských hřišť. Kromě toho jsou v dosahu i vzdělávací instituce, což činí tuto lokalitu vhodnou pro rodiny s dětmi.
Družstevní ochoz se tak stává nejen místem bydlení, ale i komunitním prostorem, kde se snoubí klid a pohoda s možností aktivního a společenského života.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt na prodej 1+kk, 20,8 m², Nusle

Leden 18th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.