Ponúkame na predaj investičný pozemok mimo TANAPu – Vysoké Tatry

Cena: 29 EUR/m2
Investičný pozemok pri obci Tatranská Štrba ako celok mimo TANAP-u cca 21.000 m2

Predáme exkluzívne lukratívny pozemok v tichom lesnom prostredí, hneď za chatovou oblasťou Tatranský Lieskovec v obci Tatranská Štrba v regióne Vysoké Tatry. Prostredie, v ktorom sa pozemok nachádza, dáva záruku využitia na rekreačné účely, výstavbu, alebo iba na plnohodnotný odpočinok v nádhernom zdravom životnom prostredí hneď vedľa TANAP-u. Rozmery pozemku sú približne 85 m. x 250 m. IS sú blízko pozemku.
*********************

SUPER PONUKA pozemok sa nachádza v chatovej oblasti Tatranská Štrba LIESKOVEC v minulosti uvažované rekreačné stredisko RIEČAVY – Lieskovec. Pozemky sú vedené ako lúky a pasienky, príjazdová cesta je cca 100 m od hranice pozemku poslednej chatky, kde v súčasnosti vedie asfaltová cesta, voda, elektrika, zber separovaného odpadu. Vid. mapka konfigurácie pozemku. Jedna sa o veľmi lukratívnu perspektívnu investíciu spojenia Tatranskej Štrby a Štrbského plesa v minulosti uvažovanou rekreačnou oblasťou RIEČAVY, nové vleky, hotely, chatky. Cena 29eu. cena pri predaji ako celku. Predaj sa uskutočni výhradne cez realitnú kanceláriu. V prípade záujmu vieme poskytnúť video obhliadku.

Kontakt 0905 351 195 Laurova

Viac informácii IBA na tel. našej maklérky, ktorá je predajom poverená, p. Laurová.

V cene je právny servis, zabezpečenia všetkých písomností.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Ponúkame na predaj investičný pozemok mimo TANAPu – Vysoké Tatry

Červen 7th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.