Predáme peknú 7-izb. vilu – Trávnica

Cena: 175.000 EUR
Predáme exkluzívne 7- izbovú vilu v Trávnici, pod lesom, v tichej ulici- Dolinky. Trávnica je obec blízko termálného kúpaliska Podhájska. Jedná sa o trojpodlažný, veľký, krásny, kompletne zariadený a okamžite obývateľný rodinný dom-vilu, s novou strechou, v uzatvorenom dvore s tromi vchodmi do domu, s garážou, s bazénom, saunou a veľkou, podzemnou klenbovou pivnicou. Výhodou je krásne prostredie pod lesom. Dispozične pozostáva: na podlaží zvýšenej pivnice je kuchyňa, technická miestnosť, práčovňa, kúpeľňa, sauna, posilovňa a 2× dlhá klenbová pivnica do podzemia. Na zvýšenom prízemí je predsieň, kuchyňa so špajzou, jedáleň spojená s obývacou izbou s krbom, knižnica, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a veľká lódžia. V zadnej časti je cez dvojkrídlové dvere vstup do bazénu a zimnej záhrady. V podkroví je predsieň, 4× nepriechodná izba, 1x priechodná izba, nad úrovňou bazénu je veľká terasa, cez ktorú sa točeným schodiskom schádza do bazénu. Súčasťou podkrovia je aj piata izba, so samostatným vchodom (hosťovská) a kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, toaletou a bidetom. Kúrenie je centrálne plynom. Na dvore je ako druhý zdroj vody studňa a v zadnej časti je udržiavaná kaskádovitá záhrada.
Pred domom je predzáhradka, krb, parkovacie miesta a žumpa. Celé okolie domu je udržiavané je na ňom niekoľko ovocných stromov, vinič a parková výsadzba, v zadnej časti je úžitková záhradka. Z domu je krásny výhľad na les a okolie. Energetický certifikát -nedodaný.
Obec má dostatočnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tam okrem iného MŠ a škola 1 -9 tr. Blízko obce (cca 1,5 km. ) sú dva menšie rybníky. V obci sú štyri historické kaštiele, kaplnka a pekný kostol. Dom je vhodný na rekreačné a trvalé bývanie pre náročných, alebo na podnikanie v oblasti prenajímania pre klientov blízkeho (4,3km.) termálneho kúpaliska.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.
Na našej stránke si pozrite video z prostredia. Viac a obhliadky IBA s našou maklérkou aktívnou v danej lokalite – Laurová 0905 35 11 95, alebo 0904 140 161, alebo na laurova@reality-kontakt.sk

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Predáme peknú 7-izb. vilu – Trávnica

Červen 7th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.