BYT+GARÁŽ – Nájom bytu 250,00€/mesačne, obec Veľké Šárovce, okr. LV

Cena: 250 EUR/mesiac
Ponúkame dlhodobý nájom 3 izbový byt + garáž v obci Veľké Šárovce, okr. Levice. Mesačný nájom 250,00 €/mesačne + energie.

Ponúkame na dlhodobý nájom – 3-izbový byt s príslušenstvom: predsieň, chodba, kuchyňa, jedáleň, komora, kúpeľňa, WC, na prízemí domu pivnica, garáž č. 3, byt má aj balkón. Byt je v pôvodnom stave a v cene nájmu nie sú zahrnuté opravy a údržba, ktoré bude vykonávať nájomca na vlastné náklady. Z toho dôvodu je zvýhodnená cena nájmu a ponúkame ho na dlhodobý nájom.

Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu, prístupná je priamo z dvora, pozostáva z jednej miestnosti – priestoru na garážovanie jedného osobného motorového vozidla. Napojená je na rozvody elektrickej energie, vráta sú drevené otvárateľné, podlaha betónová, vnútorné omietky hrubé vápenné, podlahová plocha je 15,84 m2.

Bytový dom sa nachádza v obci Šarovce, ktorá sa nachádza 17 km od centra mesta Levice a 52 km od krajského mesta Nitra

Byt nie je na predaj.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0948 112 549 v pracovných dňoch od 8:00 hod. – 13:00 hod., pondelok – piatok

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: BYT+GARÁŽ – Nájom bytu 250,00€/mesačne, obec Veľké Šárovce, okr. LV

Červen 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.