kompletne zariadený 5izbový MEZONET s loggiou a balkónom

Cena: 0 EUR
B10 Vám ponúka na predaj NAOZAJ NEOBYČAJNÝ 5-izbový Mezonet s príjemnou atmosférou, ktorý sa predáva kompletne zariadený.

TENTO UNIKÁTNY MEZONET PONÚKA NAOZAJ MNOŽSTVO VÝHOD:

-Orientovaný na tri svetové strany

-Klimatizácia v každej izbe

-Vynikajúca občianska vybavenosť

-K bytu je vyhradené parkovacie miesto.

-Predáva sa kompletne zariadený

-5 plnohodnotných izieb

-Priestranná loggia

Výnimočná ponuka netradičného bytu s úctyhodnou výmerou 182 m2 + 15 m2 loggia + 3 m2 balkón, si aktuálne hľadá svojho nového majiteľa. Samotný byt sa nachádza na 3. poschodí z troch, so súkromným výťahom iba pre bytové jednotky.

Náklady na prevádzku sú 250 eur + elektrina.

BYTOVÝ DOM

Bytový dom s polyfunkčným využitím bol postavený v roku 2006. V komplexe bytového domu sú na prízemí a prvom poschodí obchodné priestory, a tak máte všetky potrebné služby na dosah (potraviny, drogéria, reštaurácia, optika, cykloobchod…).

Dispozícia je premyslená do posledného detailu:

-Spodnú časť bytu môžeme kľudne označiť ako dennú. Nachádza sa tu obývačková časť čiastočne spojená s jedálenskou časťou a kuchyňou, samostatné WC, kúpeľňa, špajza na potraviny, hosťovská izba a samotné schodisko na druhé poschodie. Na tomto poschodí sa nachádzajú aj východy na balkón o výmere 3 m2 a na loggiu o výmere 15 m2.

-Na 2. poschodí sa nachádzajú dve menšie izby, jedna priestranná manželská izba, kúpeľňa, samostatné WC a galéria s francúzskym oknom.

Pre lepšiu predstavu Vám na vyžiadanie viem zaslať pôdorys.

VÝNIMOČNÁ LOKALITA

Takmer všetka potrebná občianska vybavenosť sa nachádza pod samotným bytom. Škola, škôlka, poliklinika, pošta… sa nachádzajú v pešej dostupnosti. Sídlisko KVP sa vyznačuje vynikajúcim napojením na všetky smery. Zastávka MHD je situovaná pár metrov od bytového domu.

TECHNICKÝ STAV

Nové okná (trojsklo) v celom byte boli vymenené v roku 2020, nová klimatizácia v roku 2022 a terasa bytu bola zrenovovaná v roku 2023. Vykurovanie bytu je centrálne a ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. V byte je osadená čistička vody na filtrovanie pitnej vody. Samotný mezonet prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015.

Odporúčanie makléra:

5-izbových nehnuteľností v Košiciach je veľmi málo. Tento mezonet je vynikajúcou príležitosťou, ako si zabezpečiť dostatočný komfort bývania. Vďaka svojej výmere a stavu, ktorý si nevyžaduje ďalšie investície, keďže sa predáva kompletne zariadený, je pripravený na okamžité bývanie.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 116314

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: kompletne zariadený 5izbový MEZONET s loggiou a balkónom

Únor 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.