Secesní vila 4kk, z roku 1911, k rekonstrukci, pozemek 731 m 2 .

Cena: 1 750 000 Kč, Secesní vila 4kk k rekonstrukci , z roku 1911, pozemek 731m².
Představuji vám zajímavou nemovitost vedenou v katastru nemovitostí jako rodinný dům. V přízemí vily jsou 3 pokoje, jedna místnost pro kuchyň, koupelna, technická místnost, chodba a menší sklípek. V podkroví má potencionál pro půdní vestavbu na celé ploše, nyní se v podkroví nachází jeden pokoj.
Dům je vytápěn lokálně kamny na tuhá paliva (Petry) a akumulační kamna. A v budoucnu je možné se připojit na plyn. Voda je do domu zavedena obecní, kanalizace je obecní podtlaková.
Dům byl postaven v roce 1911 na pískovcových pásech. K další rekonstrukci domu došlo v osmdesátých letech kdy byl dům podřezán, a zavedena elektřina v hliníku. Dále byla přistavěna veranda, přeložena střešní krytina.
Celý pozemek je obdélníkového tvaru 731m², převážně za domem a zakončen vzrostlými smrky. Na zahradě roste několik jabloní a ořech. Zahrádkáři jistě uvítají dvě studny s užitkovou vodou.
Obec Chomutice má dobrou občanskou vybavenost. Naleznete zde obchody, MŠ, ZŠ, OÚ, hřiště, restauraci. A zdravotní středisko je v 5km vzdálené Ostroměři.
Jičín je vzdálen 17km, Hořice 10 km, Hradec Králové 35 km, Praha 100km.
Pro více informací a nezávaznou prohlídku kontaktujte makléřku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Secesní vila 4kk, z roku 1911, k rekonstrukci, pozemek 731 m 2 .

Květen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.