Prodej rodinného domu v Jezdovicích se zahradou, RD Jezdovice nízkoenergetický zahrada

Cena: 6 050 000 Kč, Na základě výhradního zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout k prodeji nízkoenergetickou novostavbu v Jezdovicích o dispozici 3+kk.
Obec Jezdovice se nachází pouze 13 km od krajského města Jihlavy a 2 km od Třeště. Spojení s Jihlavou zajišťují časté spoje jak vlaku, tak autobusu. Autem dojedte do Jihlavy za 15 min.
Největší výhodou domu jsou nízké náklady na bydlení. V obci se platí pouze stočné – 600,- Kč / ročně. Aktuální záloha na elektřinu ve vládním stropu je 4000,- Kč /měsíčně.
Dům leží na rozsáhlém pozemku 1716 m 2 , vedle novostavby se nachází původní starší rodinný dům, který je vyklizen a je používán jako skladovací prostor.
Rozsáhlý pozemek nabízí prostor nejen k zahradničení, na konci zahrady se nachází malé jezírko, ale také k příjemnému posezení a relaxaci. Ve stráni se nachází sklípek, který lze využít ke skladování zeleniny.
Novostavba byla kolaudována v roce 2019. Je postavena z ekologických panelů. PENB – A, velmi úsporná budova.
Novostavbu si můžete projít ve virtuální 3D prohlídce.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na Vás při osobní prohlídce.
Financování koupě nemovitosti pro Vás vyřídím zdarma.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu v Jezdovicích se zahradou, RD Jezdovice nízkoenergetický zahrada

Květen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.