Pronájem zahrady 887 m² Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Cena: 10 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem zahrady o rozloze 887 m² v klidné, okrajové části města Brandýs nad Labem. Před pozemkem je další pruh pozemku ve spolu-podílovém vlastnictví. Pozemek je vhodný pro zahrádkáře či milovníky přírody. Nabízí se zde ideální kompromis pro ty z Vás, kteří nechtějí bydlet v rodinném domě, ale chcete mít kam vyrazit s dětmi, či mazlíčky a odpočinou si tam od veškerého městského shonu.
Na pozemku je již několik vzrostlých dřevin a nabízí dostatek prostoru pro zřízení zahrady podle vašich představ a preferencí. Můžete si zde vypěstovat svou vlastní zeleninu, vytvořit květinový ráj nebo si jednoduše užívat klidného posezení na čerstvém vzduchu.
Zahrada je dobře dostupná a nabízí možnost parkování v blízkosti.
Zahradu je možné pronajmout jako celek, nebo rozdělit na 2 části po dohodě s majitelem. Na pozemku je k dispozici voda, elektřina bude vybudována v průběhu roku. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 647322.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem zahrady 887 m² Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Červen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.