Pronájem výrobního prostoru 473 m² Prostějov

Cena: 39 732 Kč, Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení pronájem zrekonstruovaných výrobních, skladovacích a kancelářských prostor v širším centru města Prostějov v ulici Havlíčkova. Předmětem pronájmu je celé druhé patro o výměře 473 m² sestávající z hygienického zázemí (WC, sprcha, kuchyňka), kancelářských prostor a skladu konfekce. Vybavené kancelářské prostory jsou i rozšiřitelné. Zálohy na služby ve výši 19.708 Kč/měsíc zahrnují standartní spotřebu elektřiny (pokud el. nebude užívána k výrobním účelům), tepla a vody. Lze pronajmout i další prostory v přízemí s vysokou nosností podlahy o výměře 298 m², přístupné z výtahu a nakládací rampy se vstupem s automatickou roletou a redukovanou výškou pro kamiony. Nájemné vč. služeb činí celkem 32.283,- Kč / měsíc.
Oba tyto prostory jsou propojeny nákladním výtahem a jsou pronajmutelné buď vcelku nebo každý zvlášť, nájemné vč. služeb celkem 91.408,- Kč za 771 m².
Obě podlaží disponují kapacitními elektrickými rozvody (původně před rekonstrukcí šicí dílny). V uzavřeném dvoře je dostatek manipulačního prostoru pro kamiony i možné parkování 7 osobních vozů pod kamerovým systémem. Vhodné jako sídlo firmy nebo sklad pro eshop. Volné od 1.7.2024. Více informací poskytne rk. Ev. číslo: 31215.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem výrobního prostoru 473 m² Prostějov

Duben 19th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.