Pronájem ostatní Mobilheim, 35 m²

Cena: 10 000 Kč, V zastoupení majitele vám nabízíme pronájem mobilheimu s terasou a zahradou v Hradci Králové na Slezském předměstí.
Preferujeme šikovného, slušného a flexibilního nájemníka, který se bude aktivně starat o sekání trávy na pozemku areálu.
Obytná plocha je 35m2. U mobilheimu je terasa o rozměru 39m2 a zahrada. Vybavení domu je dle fotografií. Dům je napojený na elektřinu, vodu i odpad. Přijďte na prohlídku. Nájemné je 10.000 Kč měsíčně. Zálohové platby za energii si nastavíte dle počtu osob. Majitel požaduje 2 měsíční nájmy jako kauci. Provize RK je 15.000 Kč
Від імені власника ми пропонуємо вам оренду мобільного будинку з терасою та садом у Градец Кралове в передмісті Сілезії.
Ми віддаємо перевагу зручному, ввічливому та гнучкому орендарю, який активно подбає про косіння трави на території.
Житлова площа 35м2. Пересувний будинок має терасу площею 39 м² і сад. Обладнання будинку згідно фото. Будинок підключений до електрики, води та каналізації. Приходьте на екскурсію. Орендна плата 10 000 крон на місяць. Ви можете встановити авансові платежі за енергоносії відповідно до кількості осіб. Власник вимагає орендну плату за 2 місяці як заставу. Комісія РК становить 15 000 крон Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99047.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem ostatní Mobilheim, 35 m²

Březen 29th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.