Pronájem kanceláře 70 m² Praha 4, Nusle

Cena: 18 690 Kč, Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor 70 m2 v ikonické administrativní budově na Praze 4 Pankrác. Kanceláře se nacházejí na 11 podlaží, odkud si můžete každý den užívat opravdu krásné výhledy na Prahu.

Dispozice: moderní kancelář
Celková plocha: 70 m2
Cena: 267 Kč/m2/měsíc0
Podlaží: 11
Výtah: ano, více

Moderní budova leží u stanice Metra linky C Pankrác a nedaleko od obchodního centra ARKÁDY Pankrác, kde naleznete vše, co potřebujete. Budova též nabízí rozsáhlou recepci a bezproblémové parkování i pro hosty, či nájemníky kancelářských prostor.

* Bezkonkurenční výhled: z vlastních kanceláří uvidíte z nadhledu jeden z nejkrásnějších pohledů na panorama celého centra Prahy.
* Perfektní dopravní dostupnost: budova se nachází v jedné z nejvýznamnějších obchodních a finančních oblastí Prahy s dobrou dopravní dostupností u stanice Metra.
* Kanceláře lze upravit téměř bez omezení: využijte jedinečných možností úprav kanceláří, jako je rozdělení prostor příčkami či sklem, možností jsou i open-space prostory, které podpoří firemní kreativitu

Poloha administrativního domu zaručuje rychlé dopravní spojení na hlavní komunikace a dálnice ve všech směrech (Pražský a Městský okruh, dálnice D1, D5 a D8).
Kanceláře v této administrativní budově nabízíme v různých velikostech, od 20 m2 výše. Informaci o volných kanceláří rádi zašleme.
Provizi neúčtujeme.

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 737851059, 702072257, 608135458
E-mail: archa-life@seznam.cz
www.twitter.com/archa_life
www.instagram.com/nemovitosti_archa
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 70 m² Praha 4, Nusle

Květen 24th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.