Pronájem kanceláře 210 m²

Cena: 30 000 Kč, Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v 2. NP budovy na křižovatce ulic Trocnovská a Muglinovská. Jedná se o žádanou lokalitu, která jsem skvěle dostupná pro Vaše zaměstnance i zákazníky z dálnice, centra i MHD. Budova se nachází u frekventované hlavní cesty, což přináší výhodu lehké zapamatovatelnosti sídla Vašeho podnikání. Po domluvě je možné využít i velkoformátové reklamy umístěné na fasádě budovy.

Majitel nabízí jedinečnou možnost, a to rekonstrukci a úpravy vnitřních prostorů (např. příčky, podlahová krytina) na míru dle Vašich požadavků.

Aktuální dispozice kanceláří: prostorná vstupní hala s recepcí, chodba, 2x toalety, kuchyňka, archiv (sklad), 4 kanceláře, z toho jednu o velikosti 40 m2 lze přepažit příčkou na 2 menší každá o cca 20 m2. Celkový výměra činí 210 m2.

Parkování je možné v přilehlých ulicích, popřípadě není problém pronajmout větší počet parkovacích míst na přilehlém pozemku.

Možnost domluvit si prohlídku v době PO-PÁ 8:00 – 16:00

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kanceláře 210 m²

Únor 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.