Pronájem bytu 2+kk 54 m² Ústí nad Labem

Cena: 11 480 Kč, k pronájmu byt s dispozicí 2+kk ve vyhledávané lokalitě Klíše v Ústí nad Labem.

Bytová jednotka o velikost 54 m² se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu se západní orientací oken směrem do zeleného a klidného vnitrobloku. Velkou výhodou je zasklený balkón, kde si můžete kdykoliv posedět, k dispozici je stolek a 2 židle.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je částečně zařízený: v nové kuchyňské lince je vestavěná elektrická trouba, varná deska, dovybavena může být mikrovlnná trouba. Je zde i příprava na myčku, která není součástí vybavení.
Další místnosti nejsou zařízeny. Je možné se dohodnout na dalším menším dovybavení bytu podle potřeb nového nájemníka.
V rámci kompletní rekonstrukce proběhla: 1) Nová elektroinstalace, 2) Instalace všech nových vnitřních dveří vč. zárubní, 3) Výměna podlah za nové: vinylové plovoucí podlahy, 4) Instalace kuchyňské linky vč. spotřebičů, 5) Výměna zdroje vytápění za nový elektrokotel vč. rozvodů tepla a radiátorů a bojleru, 6) Instalace nových plastových oken, 7) Štukování a výmalba všech místností, 8) Nové obložení WC a koupelny velkoformátovou dlažbou s dekorem betonu, 9) SDK (sádrokartonové) podhledy vč. ledkových světel.

Jednotka má dále připravené rozvody pro připojení na internet.
Hlavní devizou bytu je: Bezpečnost – bezproblémová a poklidná čtvrť.
Dostatek zeleně v okolí. Výborná dopravní dostupnost (MHD, pěší, autem do Prahy a Drážďan) a občanská vybavenost (školy, školky, obchody, kavárny, univerzitní kampus UJEP v bezprostředním sousedství), sportovní zařízení v okolí.
Nízké náklady na kvalitní vytápění celého bytu vč. chodby a WC.
Kompletně zrekonstruovaný, moderní koupelny s velmi prostorným a pohodlným sprchovým koutem.

Kouření v bytě není možné, pokud nájemce nechce využít kauci na výmalbu celého bytu. Hledáme nájemníka na dlouhodobý nájem, minimálně na 2-3 roky.

V případě zájmu mě kontajtujte emailem či telefonicky. Ev. číslo: 646263.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 54 m² Ústí nad Labem

Únor 15th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.