Pronájem bytu 2+1 57 m² Ústí nad Labem

Cena: 9 900 Kč, velmi pěkný byt v nájemním domě v Ústí nad Labem na Střekově v ulici Ke Hradu. Tento dům je ve velmi dobrém stavu pravidelně udržován, vlastníci se starají o dům i okolí domu, proto zde najdete, uklizeno, klid, soukromí, přátelské vztahy.
Jedná se o velikost bytové jednotky 2+1 o výměře 57 m², sice se bytová jednotka nachází v suterénu domu s další bytovou jednotkou, kde žije dlouhodbý nájemník, ale za to zde naleznete větší soukromí od ostatních spolubydlících nájemníků v domě, bydlí zde nájemníci které jsou vybírány aby v domě panoval klid, čisto a pohoda, proto se nyní hledá někdo pohodový, spolehlivý a klidný na dlouhodobý pronájem.
V bytě se nachází obývací pokoj s výhledem do dvora, ložnice, předsíň, spíž, koupelna, toaleta a další úložný prostor ve formě komory.
Na podlahách jsou funkční plovoucí podlahy, plastová okna, kuchyňská linka vybavena plyn. sporákem.
Podmínky jsou: řádná platební morálka a nejlépe nekuřáci.
Za nájem zde utratíte 9900-Kč + voda (1 os.600,-Kč)+ el.energie (záloha cca 1300,-Kč) možnost internet za 300,-Kč. V ceně nájmu je vytápění bytu, poplatek za úklid a el.energie společných prostor. Neváhejte a objednejte si prohlídku. Kauce 2 nájmy. Provize RK. Byt bude volny od 15.6.2024. Ev. číslo: 646728.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 57 m² Ústí nad Labem

Březen 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.