Pronájem bytu 1+1 s terasou a komorou v Ostravě, pronájem 1+1, terasa Ostrava-Martinov

Cena: 9 500 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem zařízené bytové jednotky o velikosti 40 m 2 v RD s možností využití terasy, zahrady a parkovacího stání pro 1 auto.
° VOLNÉ OD 1.4.2023
° POUZE PRO 1 OSOBU ( anebo pár studentů VŠ )
° VSTUP DO DOMU JE SPOLEČNÝ
Bytová jednotka o dispozici 1+1 se nachází v přízemí rodinného domu se zahradou a disponuje společnou terasou.
Byt je kompletně zařízen nábytkem a elektrickými spotřebiči ( pračka, vysavač, lednice, sporák, TV, žehlička, atd. ). V kuchyni je nová kuchyňská linka s veškerým nádobím.
Koupelna je velmi prostorná s vanou, sprchovacím koutem a pračkou. Je zde také dost místa na sušení prádla a toaleta je zvlášť.
Přidanou hodnotou je možnost využití terasy a zahrady, která bude sdílená spolu s majitelkou, stejně jako vchod do domu. Pokud máte kolo, je možné jej schovat do garáže. Automobil lze parkovat přímo na pozemku u domu. Jedná se o velice klidnou a příjemnou lokalitu plnou zeleně.
Dopravní dostupnost na MHD je do 5 min. – autobus č.58 (VŠB),anebo 10 min. na tramvaj č. 4.
Jelikož se jedná o sdílené bydlení je nutná oboustranná maximální tolerance a důvěra, a také z tohoto důvodu si majitelka vyhrazuje právo na výběr nájemce dle svých kritérií ( nejlépe studenta VŠ, který má trvalý pobyt u rodičů ), není to však podmínkou.
Cena nájmu je 9.500,-Kč včetně vody a energií pro 1 osobu. V případě 2 osob : + 2.000,-Kč.
Provize RK : 10.000,-Kč. Kauce : 1x nájem.
Pokud Vás nabídka zaujala a máte-li zájem o více informací, zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku.
Budu se na Vás těšit. Silvie Mikesková – privátní realitní makléř Ostrava.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+1 s terasou a komorou v Ostravě, pronájem 1+1, terasa Ostrava-Martinov

Březen 25th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.