Knínice u Boskovic, prodej rodinného domu s pozemkem 587 m 2

Cena: 3 000 000 Kč, Prodej útulného RD 2+1 s udržovanou zahradou v obci Knínice. Zastavěná plocha 131 m 2 , zahrada 456 m 2 . Jedná se o ihned obyvatelný, přízemní dům s možností rozšíření obytné části v podkroví.
Dispozice: zádveří, chodba, kuchyně, 2x pokoj, koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC, technická místnost s bojlerem (možnost umístění kotle pro vytápění domu), schodiště na půdu.
Dům je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. Před 15 lety prošel celkovou rekonstrukcí a následně běžnou údržbou. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálené tašky. Výměna krytiny + oprava střechy proběhla cca před 5 lety. Okna dřevěná dvojitá, fasáda domu bez zateplení, šíře obvodových stěn je cca 60 cm. Je napojený na obecní vodovod, plyn, elektřinu, odpad sveden do jímky. Vytápění je nyní krbovými kamny.
RD stojí v blízkosti centra, v klidné boční ulici. V Knínicích je školka, ZŠ, obchody, spolky, hřiště atd. Obec je vzdálena 6 km od Boskovic, 20 km od Blanska a cca 40 km od Prostějova nebo Brna.
Při větším počtu zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat kupujícího – prodat dům nejvyšší nabídce.
Náš poradce Vám rád nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebního spoření, podnikatelských úvěrů, všech forem pojištění nebo snížení energetické náročnosti budovy (solární panely, tepelná čerpadla). Průkaz energetické náročnosti G.
Doporučuji prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Knínice u Boskovic, prodej rodinného domu s pozemkem 587 m 2

Březen 25th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.