Prodej zemědělské usedlosti 141 m² Milčice

Cena: 11 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bývalé zemědělské usedlosti v obci Milčice okres Nymburk. Jedná se o komplex staveb, tvořící uzavřený celek. Na pozemku se nachází původní stavení s obytnou částí o výměře 92 m² obytné plochy a zemědělská část o výměře 86 m². Tento objekt je v původním stavu určený k renovaci.
Dále se zde nachází dřevostavba ( typu Okál ) o užitné ploše 49 m² a dispozici 2+1 s verandou. Vytápění domu je řešeno el. přímotopy. Voda přivedena z vlastní studny, splašková voda svedena do obecní tlakové kanalizace.
Na pozemku je dále příprava pro připojení na obecní vodovod.
Dále jsou zde dvě stodoly ve velice zachovalém stavu o výměrách 275 m² a 224 m². Z obou těchto budov je průjezd na zahradu o výměře 2765 m². Celková plocha pozemků tvoří celek 5389 m².
Jedná se o velice strategické místo, dojezd na D11 cca 5 minut, Poříčany 7,5 km, Kolín 23 km, Praha 53 km. Veškerá občanská vybavenost ve městě Pečky ve vzdálenosti 3,5 km.
K dopravní obslužnosti možno využít autobusovou dopravu ( Poděbrady, Pečky, Nymburk ), nebo vlakové spojení ( Praha – Kolín ) ze zastávky Tatce, která je vzdálena 1 km.
Jedná se o velice zajímavé místo s velkým potenciálem, doporučuji prohlídku. Veškeré informace k této nabídce Vám sdělím telefonicky či na osobní schůzce. Ev. číslo: 643595.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti 141 m² Milčice

Květen 13th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.