Prodej vily 312 m² Štěchovice

Cena: 5 400 000 Kč, Sterling reality Vám nabízí prodej zasíťovaného stavebního pozemku s vydaným platným stavebním povolením na výstavbu trojdomu v obci Třebenice – Štěchovice, okr. Praha-západ. Je tedy možné začít okamžitě stavět (!) dům se 3 bytovými jednotkami 4+kk se zahradami a 6 park. místy.

Pozemek má celkovou výměru 811 m2, zavedené IS: elektřina (do el. skříně na pozemku), vodovod (do vodoměrné šachty) a přípojka na kanalizaci, plyn v obci není. Pozemek je určen k výstavbě troj-domu / RD s 3 bytovými jednotkami o dispozici 3x 4+kk, viz foto z projektové dokumentace. Předpokládaná cena výstavby cca 13,8 mil vč. DPH (můžeme zajistit u smluvního partnera). V inzerované ceně je provize RK, projektová dokumentace ke stavbě trojdomu a platné stavební povolení – tj. je možné ihned začít stavět !

Více informací u makléře, ihned k prodeji. Zajímavá investiční nabídka – vhodné i pro developera / investora. V případě zájmu zajistíme i stavbu “na klíč”.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej vily 312 m² Štěchovice

Červenec 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.