Prodej stavebního pozemku Teplice, Bystřany

Cena: 3 550 Kč, Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek pro bydlení v lokalitě Obec Bystřany, okres Teplice. Tato nemovitost je ideální investiční příležitostí s vynikajícím potenciálem a atraktivní návratností investice.
Pozemek o rozloze 700m² nabízí příjemné možnosti využití pro výstavbu rodinného domu, či rekreačních objektu. Jeho strategická poloha v těsné blízkosti občanské vybavenosti, jako jsou škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket a kompletní síť obchodů a služeb, zajišťuje pohodlný životní styl pro budoucí obyvatele.
Parcela bude v roce 2024 napojena na úplně novou příjezdovou asfaltovou komunikaci, ke které bylo již vydáno stavební povolení. Dále bude na hranici pozemku přípojka pro obecní vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu 230 V. Díky těmto základním připojením je možnost rychlého zahájení projekčních prací a výstavby. Celé síťování proběhne v rámci zpracování této nově vznikající ulice.
Výhodná poloha pozemku je dalším důležitým faktorem. Tato lokalita je totiž oblíbená mezi obyvateli díky svému klidu, přírodě a snadné dostupnosti do centra města i okolních obcí.
Investování do této nemovitosti je skvělou volbou pro každého investora, který hledá střednědobou, bezpečnou a ziskovou investici.
V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku Teplice, Bystřany

Říjen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.