Pronájem obchodních prostor v Bystřici

Cena: 15 000 Kč, Tímto Vám nabízím k pronájmu obchodní prostory a to budovu ELEKTRO STODOLA, která sloužila jako maloobchod. Tato budova s velmi dobrým zázemím o celkové výměře 128 m 2 je po vnitřní rekonstrukci a je připravená k okamžitému provozu.
V prodejně se nachází kancelář, sklady, kuchyňka a wc. Prostory jsou z části zatepleny.
Budova je vybavena zabezpečovacím a protipožárním systémem Jablotron.
Budovu lze využít jako sklady pro Vaší firmu, kanceláře, prodejnu . Je zčásti vybavena.
Topení je zde zajištěno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva z přilehlého domu. Voda je ohřívaná pomocí bojleru a je napojená na obecní vodovod. Kanalizace je zde řešená septikem.
Velkým benefitem tohoto obchodního prostoru je jeho umístění, které je v blízkosti sjezdu u rychlostní silnice I/11, ale také kousek od centra obce Bystřice a cca. 6 km od města Třinec.
K obchodním prostorám vede obecní příjezdová, asfaltová cesta. V rámci pronájmu jsou také parkovací místa přímo budovou. V blízkosti se nachází autobusová zastávka cca. 200 m.
Měsíční nájem činí 15.000,- Kč + služby ve výši 8.000,- Kč. Vrátná kauce je ve výši 2 nájmu – 30.000,- Kč. Provize za zprostředkování je 15.000,- Kč.
V případě Vašeho zájmu lze budovu také odkoupit za cenu 2.300.000,- Kč. V ceně je zahrnut pozemek na kterém budova stojí a také část parkoviště.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodních prostor v Bystřici

Říjen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.