Prodej stavební parcely 936 m² Slatinice

Cena: 4 889 000 Kč, Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí k prodeji dva stavební pozemky v obci Slatinice okr. Olomouc.

Velkou předností těchto pozemku je klidná část obce, kde nejste rušení hlukem z dálnice a ruchem z většího města. Můžete si opravdu vychutnat klid venkovského bydlení této krásné malé obce. Pozemky mají celkovou plochu 936 m2 a jsou vedené v územním plánu BV – bydlení v rodinných domech venkovské. Hlavní využití – bydlení v rodinných domech.

K pozemkům jsou dotažený veškeré sítě – elektřina , voda a kanalizace, které vedou hned u pozemku. Můžete ihned začít stavět bez jakýchkoliv problémů ohledně sítí.

Terén pozemku je rovinatý a zatravněný, bez nerovností. K pozemku vede asfaltová pozemní komunikace s veřejným osvětlením. Zde je i vyznačené parkovací místo. Dále velkou výhodou je oplocení betonovým plotem, který zabraňuje proti cizímu vniknutí a zajišťuje 100% soukromí.

Obec Slatiny má skvělou strategickou polohu ohledně dojezdu do nejbližších větších měst, např. do zaměstnání nebo na nákupy. Do města Prostějov a Olomouc je dojezd kolem 15 minut.
V obci bydlí 1 569 občanů, je zde i Mateřská a Základní škola. V obci je vlakové a autobusové spojení.

Nechcete už bydlet ve městě a hledáte klidné místo pro svůj budoucí dům nedaleko od města? Pokud ano, určitě se přijeďte osobně podívat na nabízené dva pozemky. Věřím tomu, že se vám bude místo moc líbit.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 936 m² Slatinice

Prosinec 21st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.