Prodej stavební parcely 892 m² Praha 6

Cena: 15 350 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvou na sebe navazujících stavebních pozemků o celkové ploše 892 m² se samostatným vjezdem a vstupem z veřejné komunikace. Pozemky jsou dle územního plánu v zóně SV, tj. pro bytovou výstavbu a související služby. Jsou mimo chráněnou zónu staré Ruzyně, nejsou v záplavové oblasti Litovelského potoka. Stabilizované území. Pozemky jsou rovinaté, slunné a nezastíněné. Hladina podzemní vody je níže jak 7 m.

K pozemkům přiléhá přístavba bytového domu s třípodlažní bytovou jednotkou 5 + 1 s vlastní půdou o podlahové ploše 188,56 m² a o celkové ploše včetně příslušenství 254,87 m². Vytápění je dočasně kombinované na tuhá paliva a přímotopy, ohřev vody přes bojler, nová kanalizace. Bytová jednotka je určena k rekonstrukci. Cena bytové jednotky 10.500.000,- včetně provize RK.

Nemovitosti se prodávají jako celek.

Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost s možností vybudování svého developerského projektu. Veškerá občanská vybavenost v dosahu, výborná dopravní dostupnost – metro A (stanice Veleslavín), trolejbusová zastávka Staré náměstí přímo u domu. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 642964.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 892 m² Praha 6

Duben 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.