Prodej stavební parcely 728 m² České Meziříčí

Cena: 1 545 000 Kč, Hledáte pozemek k výstavbě v obci s vynikající občanskou vybaveností a snadnou dostupností do Hradce Králové nebo Opočna? Máme pro vás zajímavou nabídku.

Jedná se o rovinatý pozemek v původní zástavbě vhodný pro rezidenční výstavbu. Výměra pozemku 728 m2. Dle územního plánu je pozemek veden v ploše s funkčním využitím BV – plochy bydlení v RD – venkovské. S ohledem na velikost a tvar pozemku lze zde umístit rodinný dům typu bungalov s podkrovím 4+1 nebo 5+1 nebo bungalov 3+1 nebo 4+1 s garáží.

Inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, plyn, elektro v přilehlé komunikaci.

Cena 1.545.000 Kč včetně právních služeb a provize realitní kanceláře. Financování je možné zabezpečit hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme zajistit.

V obci České Meziříčí najdete veškeré potřebné občanské vybavení – základní a mateřskou školu, obchody, poštu, lékaře, obecní úřad, knihovnu, fotbalové hřiště a možnosti pro kulturní a sportovní vyžití, vycházky do okolní přírody. V obci se nachází i řada spolků a organizací.

Pro ucelenou představu doporučujeme osobní prohlídku, kterou Vám rádi zajistíme. Více informací naleznete u makléře zakázky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 728 m² České Meziříčí

Únor 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.