Prodej stavební parcely 2341 m² Velká Bukovina

Cena: 2 160 000 Kč, Hledáte místo, kde začne váš nový příběh? Máme pro vás jedinečnou nabídku – pozemek v malebné lokalitě Velká Bukovina, části obce Karlovka, který čeká, až na něm vyroste váš vysněný rodinný.

Na prodej jsou pozemky s číslem 297 a 1703/8 s plochou 2341 m², kteří jsou v územním plánu schválený k výstavbě. Tento rovinatý pozemek přímo sousedící se silnicí na okraji obce nabízí nejen krásné výhledy do okolní přírody, ale také vše, co byste od ideálního místa pro život mohli očekávat. S cenou 2 260 000 Kč je to investice, která se vyplatí.

Pozemek se může pochlubit svou polohou a výhledem. Elektrická energie bude na kraji pozemku, kde bude stát připojovací bod od ČEZU. Vodovod je v dosahu pozemku. Kanalizace v obci není, možnost je řešení domovní čistírnou odpadních vod, což zajišťuje bezproblémový a ekologický život.

Obec Karlovka je klidná a málo lidnatá, což zaručuje soukromí a poklidný život, přitom však zůstáváte v dojezdové vzdálenosti 20 minut jak do České Lípy, tak do Děčína, a pouhých 8 minut do České Kamenice. Místo je ideální nejen pro rodinné bydlení, ale i pro rekreační účely – ať už hledáte únik z městského ruchu, nebo místo pro aktivní odpočinek.

Představte si, že zde můžete vybudovat svůj domov přesně podle svých představ. Budete se probouzet s nádherným výhledem do okolní krajiny a usínat pod hvězdnou oblohou daleko od městského světelného smogu. Tento pozemek vám dává nejen základ, ale inspiraci k vytvoření místa, kde budou vaše sny o bydlení skutečností.

Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci stát se majitelem pozemku, kde se snoubí krása přírody, klid a vše potřebné pro moderní život. Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku. Těšíme se, že vám pozemek osobně představíme a odpovíme na všechny vaše dotazy.

Staňte se součástí této kouzelné lokality, kde každý den přináší radost z bydlení v souladu s přírodou. Vaše budoucnost začíná tady, na pozemku ve Velké Bukovině. Ev. číslo: 646456.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 2341 m² Velká Bukovina

Duben 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.