Prodej stavební parcely 1921 m² Trnová

Cena: 9 990 000 Kč, V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 1.921 m2, který se nachází v původní zástavbě v obci Trnová u Jíloviště, Praha-západ.

Na pozemku se nachází stavba samostatně stojícího rodinného domu o zastavěné ploše cca 140 m2. Tento dům lze zrekonstruovat, nebo vystavět novou stavbu.

Dispozici domu tvoří 4 pokoje, kuchyně, koupelna s WC, spíž a zádveří. Pod střechou se nachází prostorná půda. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva. Rodinný dům, který je konstruován kombinací pálených cihel a kamenných tvárnic, je v původním stavu. Zastropení rodinného domu je dřevěným, trámovým stropem a zastřešení je tvořeno dřevěnou vaznicovou soustavou. Na střeše je položena betonová krytina.

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku je vyhloubena studna, která slouží k zalévaní zahrady.

Obec Trnová u Jíloviště leží 4 km jižně od Prahy v CHKO, uprostřed brdských lesů mezi řekami Vltavou a Berounkou. V obci je restaurace, zámeček s hotelem, jezdecký areál, dětské a multifunkční hřiště, v dohledné době plánovaná výstavba školky. Základní občanská vybavenost (mateřská škola, pošta, obchod, cukrárna a pekárna) se nachází v sousedním Jílovišti. Zastávka autobusu příměstské dopravy je kousek od domu, spoj jezdí půl hodiny ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží. Rychlostní silnice R4 umožňuje rychle spojení s Prahou (cca 20 minut).

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit.

Doporučujeme prohlídku. Pro více fotografií či prohlídku kontaktujte makléře. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1921 m² Trnová

Duben 18th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.