Prodej stavební parcely 1859 m² Jetřichovice

Cena: 3 810 950 Kč, Sháníte parcelu pro výstavbu ve klidné obci s výbornou dostupností všech služeb a zároveň hned vedle nádherné přírody? Místo, kde váš domov získá dost prostoru pro pohodlné bydlení a to vše za atraktivní cenu?
Obec Vysoká Lípa – Jetřichovice se nachází nedaleko německých hranic v národním parku České Švýcarsko. Co se inženýrských sítí týče, elektrická přípojka je dovedena na hranici pozemku, jako zdroj vody bude sloužit vrtaná studna.
Součástí ceny je 50% podíl na pozemku s jeho studnou, 50% podíl na samotné studně jako stavbě a 50% podíl na přístupové cestě.
Pozemek je rovinatý o rozloze 1,859 m² s možností výstavby dvou podlažního domu, dále nabízí perfektní příležitost pro vytvoření vašeho osobního sídla s úchvatným výhledem na pískovcové skály. Tvar pozemku nabízí možnost stavby jak prostorného bungalovu, tak vícepodlažního rodinného domu. Nechte svou představivost pracovat na plné obrátky a navrhněte si zde dům, o kterém jste vždy snili.
Prostředí si zamilujete hned na první pohled. Zároveň umístění pozemku nabízí maximální soukromí s možností relaxace a odpočinku.
Vysoká Lípa je dnes rekreační obcí, již od 16. století zde stával lovecký zámeček a v 18. století významný hospodářský dvůr s panským domem a lesovnou. Po červené turistické značce dojdete na skalní hrad Šaunštejn loupežnický hrad, z něhož je krásný výhled do okolí. Za hrádkem se nachází také Malá Pravčická brána. Modrá značka vás zavede údolím říčky Kamenice až ke zřícenině Dolského mlýna.
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 646682.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1859 m² Jetřichovice

Březen 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.