Prodej stavební parcely 1660 m² Lipová-lázně

Cena: 3 500 000 Kč, Dobrý den,
mám pro vás jedinečnou příležitost! Nabízíme ke koupi krásný, rovinatý stavební pozemek o výměře 1.660 m2 v malebné obci Lipová-lázně. Tento pozemek je ideální pro výstavbu vašeho vysněného domova.
Dobré místo pro život a bez keců.
Výhody tohoto pozemku:
Skvělá dostupnost: Přístup zajištěn asfaltovou obecní komunikací.
Připraven na stavbu: Veškeré inženýrské sítě jsou již u pozemku.
Historická hodnota: Na pozemku dříve stál rodinný dům se stodolou, což mu dodává jedinečný charakter a potenciál pro vytvoření nového domova s duší.
Blízkost Lázní Jeseník:
Lipová-lázně se nachází v těsné blízkosti proslulých Lázní Jeseník, které jsou známé svým nejčistším vzduchem v České republice. Lázně Jeseník, obklopené krásnou přírodou Jeseníků, nabízejí široké spektrum léčebných procedur a wellness programů. Pobyt v této oblasti je ideální pro zlepšení zdraví a načerpání nové energie.
Výhody čistého vzduchu:
Léčivé účinky: Čistý horský vzduch má prokazatelné pozitivní účinky na dýchací systém a celkové zdraví.
Prevence onemocnění: Pobyt v prostředí s čistým vzduchem může přispět k prevenci respiračních onemocnění a alergií.
Relaxace a regenerace: Kombinace klidného prostředí a čerstvého vzduchu je ideální pro relaxaci a regeneraci těla i mysli.
Dostupnost služeb v Lipová-lázně:
Obecní úřad: Veškeré administrativní záležitosti vyřídíte na místním obecním úřadě.
Škola a školka: Pro rodiny s dětmi je v obci základní škola a mateřská školka, které poskytují kvalitní vzdělání a péči.
Obchody a restaurace: V obci najdete několik obchodů s potravinami a smíšeným zbožím, stejně jako útulné restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality.
Nádraží ČD a autobusové zastávky: Výborná dopravní dostupnost je zajištěna díky nádraží Českých drah a několika autobusovým zastávkám v blízkosti pozemku.
Blízkost lyžařského střediska Ramzová: Pro milovníky zimních sportů je skvělou zprávou, že lyžařské středisko Ramzová je jen pár minut jízdy od Lipová-lázně. Nabízí skvělé podmínky pro lyžování, snowboarding a další zimní aktivity.
Schrothovy léčebné lázně Dolní Lipová:
Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Tradiční lázeňská léčebně rehabilitační péče, dnes již moderního lázeňského zařízení, je zachována. Je založena na využití přírodních léčivých klimatických podmínek, unikátních lipovských bylinných směsí v kombinaci s klasickými a nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Lázně se zaměřují převážně na léčbu neinfekčních kožních chorob (především lupénky), nemocí z poruch látkové výměny, nemocí dýchacího ústrojí a duševních poruch. Novinkou v poskytované léčbě je peloidní terapie – aplikace peloidu (slatiny).
Lipová-lázně je obec, která nabízí klidné prostředí, čistý vzduch a nádhernou přírodu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1660 m² Lipová-lázně

Květen 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.