Prodej stavební parcely 1364 m² Řehenice

Cena: 5 415 080 Kč, Prodej hezkého pozemku (1 364 m2) pro stavbu rodinného domu, v obci Babice, část obce Řehenice, okres Benešov. Nájezd na dálnici D1 je 12 km od obce (Praha autem 22 min).

Obec Babice leží v kouzelné krajině Posázaví, okolí plné krásné přírody láká k procházkám nebo k výletu na kole. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu, nedaleko jsou například města Kamenice, Jílové u Prahy nebo Benešov.

Rovinatý pozemek je přibližně 31 metrů široký a 44 metrů dlouhý. Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace a je z jedné stany oplocený.

Pozemek je vedený v územním plánu obce jako plochy SV – plochy smíšené obytné – venkovské (hlavní využití – stavby pro bydlení). Je možné zastavět až 30 % pozemku. Maximální výška zástavby 10 m pro střechy šikmé a 8 m pro střechy rovné. Rodinný dům může mít dvě nadzemní podlaží + podkroví.

Na pozemku je přízemní cihlová stavba s číslem popisným, obvod stavby cca 40 m2. Stavba je k demolici nebo případně k rekonstrukci.

Elektřina je přivedena do stavby na pozemku, je zde i elektroměr. V obci bude kanalizace, zatím je však nutné řešit odpad domácí čističkou. Vodovod v obci není, vodu je třeba řešit studnou.

V obci Babice žije 250 obyvatel, kousek od pozemku je zastávka autobusu (směr Praha, Benešov, atd.) a nové multifunkční hřiště.

Pozemek je možné financovat hypotékou, kterou vám zajistíme za nejvýhodnějších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem vaší stávající nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1364 m² Řehenice

Červenec 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.