Prodej stavební parcely 10887 m², Přídolí

Cena: 7 000 000 Kč, Prodáme pozemky, umístěné na samém kraji obce Zahořánky, v kat. území Malčice-Osek v okrese Český Krumlov.
Z místa se nabízí krásný výhled do daleké krajiny, tvořící nekonečné louky a lesy.
Jedná se o dva pozemky o rozměrech 11.072 m2 a 365 m2, přičemž z většího pozemku bude “odkrojeno” zhruba 524 m2, viz fotogalerie, proto předpokládaná plocha k prodeji bude činit 10.887 m2. Část většího pozemku je určena k výstavbě.
Velkou výhodou je skutečnost, že pozemek dle územního plánu zakončuje hranici zastavitelnosti a je označen jako oblast smíšená obytná – pro obydlí nebo činnosti : zemědělské či řemeslné výroby nebo poskytování ubytování v soukromí. Zastavitelnost je 35 %, výška staveb je povolena s max.1 nadzemním podlaží.
Co se týče inženýrských sítí, v obci není kanalizační ani vodovodní řád, bude nutno realizovat hloubkový vrt a vlastní ČOV. Hydrogeologem byla vyznačena 4 místa s dostatkem podzemní vody. Možnost připojení na elektřinu lze od kraje pozemku u komunikace.
Doporučuji i pro náročné klienty, kteří hledají bydlení v klidné a soukromé lokalitě s jedinečným výhledem a atmosférou, kterou nelze dostatečně slovy popsat a fotografiemi zachytit, tu musíte prožít na místě.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 10887 m², Přídolí

Květen 29th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.