Prodej rodinného domu 90 m² Teplice nad Metují

Cena: 1 750 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej rodinného domu v klidné části města Teplice nad Metují v CHKO Broumovsko. Nemovitost je přístupná z místní asfaltové obecní komunikace.
Dům je přízemní. Vstup hlavním vchodem na verandu 4,5 m² a dále do chodby (6 m²). Z chodby je vstup do obývacího pokoje (21 m²) s orientací oken na jihozápad. Z obývacího pokoje vstup do ložnice (15 m²) s východní orientací a výhledem na řeku Metuji. V přízemí se dále nachází prostorná kuchyně s jídelnou (20 m²) orientována západně a vstup do koupelny (5 m²) s vanou, umyvadlem a ostatním příslušenstvím. V přízemí je kotelna (9,5 m²) s kotlem na tuhá paliva, elektro kotlem a bojlerem (160 l). Navazuje spíž 5 m². Z kotelny je přístup po schodech do podkroví, kde jsou půdní prostory a jeden letní pokoj (13 m²) s výhledem na západ. Podlahová plocha činí 100 m².
Původní nemovitost byla vystavěna v roce 1921 a postupně modernizována a opravována. Izolace proti zemní vlhkosti v části nemovitosti (z roku 1994). Cihlové zdivo 50 cm, podlahy betonové. Stropy trámové, střecha plech. Okna dřevěná špaletová.
IS: vytápění ústřední kotlem na tuhá paliva nebo elektro kotlem, přípojka na plyn, obecní vodovod, kanalizace, elektrika 220 a 380 V.
Na nemovitost navazuje dřevěná garáž s možností parkování vozu nebo jako sklad a stání pro jeden osobní vůz na pozemku. K jižnímu štítu navazuje malá zahrádka (20 m²).
Nemovitost se nachází v části Dolní Teplice přímo nad řekou Metují. Přístup z místní asfaltové komunikace. Nemovitost je průběžně opravována, udržována a obývána. Vyžaduje nutné rekonstrukce a opravy.
V Teplicích nad Metují je kompletní občanská vybavenost (školy, obchody, úřad, veřejná doprava, základní zdravotní péče, sportovní vyžití, krásné okolí Adršpašsko-Teplických skal v bezprostředním okolí.
Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení nebo rekreaci.
Doporučujeme prohlídku.
Ev. číslo: 26249.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 90 m² Teplice nad Metují

Březen 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.