Prodej rodinného domu 90 m² Rožmitál pod Třemšínem

Cena: 3 390 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej jedinečné designové nemovitosti, která se nachází ve Starém Rožmitále. Jedná se o atypický designový montovaný dům, postavený kreativním způsobem o dispozicích 2+1, který vyniká svou jedinečností a charakterem. Zastavěná plocha 90 m² a celková plocha pozemku 857 m² jspu ideální pro rodinné bydlení.
Tento zajímavý dům disponuje třemi pokoji, které jsou navrženy s maximální péčí o detaily, možno rozdělit kuchyň s obývacím pokojem a krbem, nebo ponechat otevřený prostor. Všechna okna a dveře ze všech pokojů jsou plastová s trojskly, z obývacího pokoje je plánovaná prostorná venkovní terasa.
Jedná se o novostavbu, která nabízí novou, moderní konstrukci a technologii pro charakter nízkoenergetického domu (všechny konstrukce jsou zateplené 30 cm černým polystyrenem) a s moderní zelenou střechou.
Vybaveno nadstandartními prvky: kuchyňský prostor disponuje masivními žulovými pracovními deskami, stejně tak i krb, ostrovní kuchyňská část se 2 indukčními deskami, samostatná el. trouba ergonomicky umístěná, vodovodní baterie Titania atd.
S celkovou zastavěnou plochou 90m² a užitnou plochou 73m² poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Nemovitost je situována na pozemku o rozloze 857m², který nabízí dostatek prostoru pro relaxaci, zahradní party a další aktivity, zahrada je uzavřená vysokým živým plotem z bukových vzrostlých keřů, které ani v zimě neopadávají. Na zahradě je také venkovní solární sprcha, plastový skleník, 10 ovocných stromů (jabloně, hrušky, švestka, třešeň) a velké chřestoviště.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, napojeno ne elektřinu a vodovodní řád + užitková voda na WC i koupelně napojena na vodu z vlastní studny (na pozemku jsou vlastní 2 studny) a před domem také plynovod. Vytápění je elektrickými rohožemi v podlahách a krbem v obývacím pokoji. Dům je ve výstavbě, před dokončením. Na dokončení domu je na stavbě stavební materiál (příčky, zásuvky a vypínače, keramické dlažby, atd.), majitel rád pomůže s nápady a detaily na dokončení stavby. Modulový systém nemovitosti umožňuje do budoucna přistavět další místnosti v případě potřeby.
Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají dokonalé bydlení v klidné lokalitě v blízkosti přírody a zároveň v dosahu autobusové zastávky směr Příbram a Plzeň. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekém Rožmitále.
Poloha tohoto samostatného objektu je naprosto výjimečná, nachází se v okrajové části obce, která nabízí klid, soukromí a příjemnou atmosféru díky okolí plné krásné přírody. Pokud půjdete procházkou stromovou alejí, dostanete se k Podzámeckému rybníku, kolem zámku až na náměstí města Rožmitál.

Koupi lze financovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám pomůžeme zařídit s nejnižší úrokovou mírou na trhu.
Pro více informací a pro domluvení prohlídky kontaktujte prosím realitní makléřku, prohlídky možno domluvit také o víkendu Ev. číslo: 31072.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 90 m² Rožmitál pod Třemšínem

Leden 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.