Prodej rodinného domu 90 m² Nová Ves

Cena: 4 200 000 Kč, prodej rodinného domku v Obci Nové Ouholice, jehož strategickou polohou vystihuje tento výčet: dům je na spojnici mezi Kralupami nad Vltavou a Mělníkem a je cca 3 km od sjezdu na dálnii D8, nedaleko železnice směr Praha x Ústí nad Labem a autobusové zastávky.

Jedná se o starší dům, který prošel částečnou rekonstrukcí: přístavba části domu, izolace kolem domu, topení v mědi (plynový kotel i kotel na TP), nová elektřina ve většině domu (vyjma kumbálu), nová voda a odpady, plastová okna. Dům je napojen na veškeré sítě (vodovod, kanalizace, plyn).

Další výhodou domu je částečné podsklepení, prostorná půda, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku, menší místnost vedle vstupní chodby, která by se dala využít jako malý pokojík, nebo pracovna, dále kumbál vhodný jako úložný prostor a studna na pozemku.

Před domem na dvoře pohodlně zaparkují dvě auta, za domem je zahrada s ovocnými stromy, dále udírna, dílna s půdou a přístřešek pro posezení.

Dům je situován mimo hlavní silnici pod lesíkem. Majitelka si chválí sousedství a celkové dispozice domu a klid.

Pro bližší informace a nezávaznou prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 644791.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 90 m² Nová Ves

Říjen 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.