Prodej rodinného domu 40 m² Ostrava

Cena: 0 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují pohodové bydlení v nízkonákladových zateplených dřevostavbách 2+1 36 m² s verandou 4m² přímo od německého investora stavby, na Vašem pozemku. Domek má rozměry 9×4 m², je zde vstupní předsíňka, obývací pokoj a ložnice v jednom modulu, ve druhém je kuchyně a koupelna s toaletou. Oba moduly jsou spojené, jen pro přepravu se dají rozdělit. Moduly jsou připraveny ve více variantách a je možno je spojovat a vytvořit takto větší prostor pro bydlení rodiny. Výrobce Vám doveze dům zdarma kdekoliv v ČR. Výroba RD je realizována v hale, rámová konstrukce je dřevěná, stěny jsou tvořeny dřevěnými panely s dvojitou izolací o celkové tloušťce 25 cm s výplní, kterou tvoří dřevěná vata bez umělých látek. Střecha je jemně zešikmená, tvořená zateplenými střešními panely s nerezovou ocelovou krytinou.
Díky dobré izolaci lze splnit standard účinnosti domu 40. Byt je standardně vybaven podlahovým vytápěním a elektrickými infrazářiči. Kromě toho lze pro zvýšení energetické účinnosti použít fotovoltaické panely a zásobník energie. .
Dům je možno využít i komerčně na pronájem formou bookingu, airbnb, s minimálními provozními náklady a dobrou cenou pronájmu za noc – s odhadovanou cenou 2000,- Kč/noc – dle atraktivnosti lokality. Více informací Vám rád poskytnu na osobním jednání. Ev. číslo: 25316.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 40 m² Ostrava

Srpen 29th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.