Prodej rodinného domu 336 m² Praha

Cena: 26 500 000 Kč, Toužíte po prostorném rodinném domě s velkou garáží a útulnou zahradou na atraktivním klidném místě obklopeném zelení a přitom kousek od administrativního a historického centra Prahy? Pak vám exkluzivně nabízím dvoupatrový rodinný dům s krásným výhledem, jižně orientovanou zahradou a dvougaráží na Praze 5 – Smíchově. Tento řadový dům se třemi bytovými jednotkami o podlahové ploše 263 m2 a 275 m2 velikou zahradou se vzrostlými okrasnými keři a dominantním jehličnanem, se nachází ve Zdíkovské ulici.

V přízemí domu je kromě dvougaráže s novými lamelovými dveřmi a technického zázemí s plynovým kotlem z roku 2021, také bytová jednotka 1+1 (35 m2) se vstupem na terasovitou zahradu. V prvním a druhém patře jsou pak situovány 2 bytové jednotky o dispozici 3+1 (72 m2) s jižně orientovanými lodžiemi (8,5 m2), ze kterých je krásný výhled na Prahu. Dům, který byl v roce 1990 postaven z panelů a cihel, je v původním zachovalém stavu a umožňuje okamžité nastěhování. Nabízí se však také varianta kompletní rekonstrukce s možností změny dispozičního uspořádání a případného využití pro podnikání (kancelář, ordinace …).

Největší předností tohoto domu je jeho poloha, protože se nachází v klidné ulici nedaleko malebných parků Ladronka a Klamovka. Ty umožňují venkovní sportovní vyžití stejně, jako blízké tenisové kurty, nebo plavecký bazén a atleticky areál na Strahově. Nedaleko jsou také historické Hradčany, nebo Petřín a Malá Strana.
Autem se odsud dostanete do centra za 15 min. a MHD do 30 min.

Tuto nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit u Vámi preferovaného finančního ústavu. Vřele doporučuji prohlídku, kterou vám mohu poslat i ve virtuální podobě.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 336 m² Praha

Květen 20th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.