Prodej rodinného domu 227 m² Prušánky

Cena: 3 695 000 Kč, Hledáte ke koupi menší rodinný dům k rekonstrukci? Se zahradou a dvorkem? Na klidném místě?

Máme pro Vás jeden tip – ve výhradním zastoupení majitelky Vám zprostředkujeme koupi řadového RD o velikosti 3+1 s garáží v obci Prušánky v okrese Hodonín.

Obytná plocha domu je 90 m2, s užitnou plochou 227 m2, zastavěná plocha 287 m2. Celková plocha prodávaného pozemku je 771 m2.

Dispozice: průjezd, schodiště do zvýšeného přízemí, chodba, pokoj, mini kuchyňka, koupelna s WC a dva pokoje. Ve dvoře domu je několik skladovacích prostor, garáž, dílna a stodola.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem o prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky (datum a čas) s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dům by postaven v roce 1956 a má společnou stěnu s RD na pravé straně. Dům je určený ke kompletní rekonstrukci. Je napojen na všechny inženýrské sítě (elektrika, plyn, voda i kanalizace) Aktuálně je v neobyvatelném stavu.

Obec Prušánky má velmi dobrou občasnou vybavenost (škola, školka, pošta, kostel, lékaři, pohostinství, obchod). Nachází se na polovině cesty mezi Břeclaví a Hodonínem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 227 m² Prušánky

Březen 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.