Prodej rodinného domu 180 m² Zdice

Cena: 1 999 999 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi ideální 1/2 rodinného domu ve Zdicích, určeného k rekonstrukci. Dům má prostorné sklepy 58 m², přízemí 59,9 m² a podkroví 62,5 m², na katastru veden jako dům s dvěma byty. Je napojen na inženýrské sítě (elektřina, plyn, kanalizace, vodovod). K dispozici je krásná rozlehlá zahradu o výměře 1 053 m². Nemovitost je umístěna v centru obce, jako krajní, v zástavbě rodinných domů. Dům je momentálně obýván jedním ze spoluvlastníků.
Zdice jsou čtvrté největší město v okrese Beroun, se samostatným sjezdem z dálnice D5 na 28. km a železniční stanicí na trase Praha – Plzeň. Je zde možné využít obchody, školu, školku, poštu, zdravotní středisko, víceúčelovou sportovní halu, tenisové kurty, fotbalové hřiště, atletický areál, venkovní koupaliště, městskou knihovnu, společenský dům, kino, domov důchodců, několik restaurací a mnoho jiného. Ev. číslo: 26418.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 180 m² Zdice

Květen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.