Prodej rodinného domu 174 m² Praha 10

Cena: 16 790 000 Kč, Nabízíme k prodeji slunný rodinný dům 5+kk s rozsáhlou zahradou, bazénem a garáží v Hájku u Uhříněvsi.

Jedná se o třípodlažní dům v poklidné ulici Pod Přehradou, celý pozemek se zahradou činí 1044m2.

V přízemí se nachází velký obývací pokoj s krbem, s tímto pokojem je spojena prostorná kuchyně s barem a jídelna. V přízemí dále nalezneme ložnici, koupelnu a záchod. Před domem se nachází zastřešená vstupní terasa s posezením. Součástí je také vstupní hala, ze které se dostaneme do suterénu a podkroví.

Do 1. patra vede točité dřevěné schodiště ze vstupní haly. V tomto patře se nacházejí dva oddělené pokoje, terasa, samostatný záchod a sprchový kout, dále úložný prostor situovaný vedle schodiště a půda.

Suterén domu tvoří jeden pokoj, technická místnost s elektrickým kotlem a bojlerem a další úložné prostory.

Vedle domu se nachází garáž s příjezdovou cestou, která vede od brány po pozemku kolem domu.

V okolí domu a v rámci zahrad nalezneme mnoho míst určených k posezení a relaxu. Součástí pozemku je i kruhový zapuštěný bazén. Na zadní rozsáhlé zahradě se nachází záhonky, ovocné stromy a keře, skleník a dvě kůlny na zahradní náčiní.

Vytápění v domě je zajištěno elektrokotlem, ohřev vody bojlerem. Dům je napojen na vodovodní řád a veřejnou kanalizaci. Plyn je zaveden do ulice, případné připojení domu na plynovod je tedy možné.

Nemovitost se nachází v poklidné části Prahy 22, za zadní zahradou teče řeka Rokytka. V lokalitě je mnoho pěkných pěších stezek skrze místní lesy, podél řeky či kolem blízkých rybníků. V obci se nachází autobusová zastávka (doprava na metro Háje za 30 minut).

V obci se nachází restaurace, autoservis a dětské hřiště. V sousední obci Koloděje dále mateřská a základní škola, knihovna, restaurace a vinotéka. Nejbližší supermarket je ve vzdálený 4 min. autem ve vedlejší Uhříněvsi. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 174 m² Praha 10

Srpen 31st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.