Prodej rodinného domu 165 m² Netřebice

Cena: 6 790 000 Kč, Hledáte klidné a příjemné bydlení v Jihočeském kraji s krásným výhledem na Svatý Ján? Pak neváhejte a podívejte se na naši nabídku na prodej domu v obci Netřebice, která se nachází v okrese Český Krumlov. Dům je z roku 2008, má dvě podlaží a celkovou užitnou plochu 165 m². V přízemí se nachází obývací pokoj spojený s kuchyní, pokoj, koupelna s WC, technická místnost a garáž, která je průchozí do domu. V patře jsou dva pokoje, druhá koupelna s WC a šatna. Dům je napojen na veřejnou vodovodní a kanalizační síť. Dále je zde zavedena elektřina a plyn, který je na hranici pozemku. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem a krbem s výměníkem, který je napojený na vytápění domu. K domu patří zahrada o rozloze 632m², kterou lze využívat k odpočinku a zábavě. Na zahradě se nachází také vzrostlé stromy, pergola a připravený prostor pro bazén i saunu.

Dům se nachází na konci obce, kde je klid a soukromí. Před domem je pouze malá vedlejší silnice s odbočkou, která obsluhuje pouze čtyři poslední domy. Mezi silnicemi je ostrůvek se vzrostlými stromy, které poskytují domu stín. Ze zahrady je nádherný výhled na kostel svatého Jana Nepomuckého.

Obec Netřebice má 463 obyvatel. Je zde mateřská škola, knihovna nebo sportovní areál. Pro pohodlné nakupování lze využít Tesco rozvoz. Obec je dobře dostupná po silnici E55, která spojuje České Budějovice s Lincem. V blízkosti obce se nachází také národní kulturní památka – český úsek bývalé koněspřežní železnice z Českých Budějovic do Lince , který je ideálním místem pro cykloturistiku nebo pěší výlety.

Dům má také vynikající dopravní dostupnost do okolních měst. Nájezd na novou dálnici je kousek od obce a výrazně ubyde dopravy v obci. Do Českých Budějovic se dostanete autem za 20 minut, do Českého Krumlova za 15 minut, do Kaplice za 10 minut a na Lipno za 35 minut. Pokud dáváte přednost hromadné dopravě, můžete využít autobusové spojení do ČB nebo vlak z vedlejší vesnice Výheň.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, kontaktujte nás. Těšíme se na vás! Ev. číslo: 30915.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 165 m² Netřebice

Září 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.