Prodej rodinného domu 160 m² Chrastice

Cena: 3 799 000 Kč, Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí v zastoupení majitelů prodej rodinného domu v obci Chrastice v okrese Šumperk nedaleko Starého Města v blízkosti lyžařského a turistického areálu Kralický Sněžník.

Celková plocha pozemku je 1942 m2 a zastavěná plocha domu je 424 m2.

Obec leží na klidném místě obklopená lesy a louky. Dům je obyvatelný a ve velmi dobrém zachovalém stavu a může sloužit jako chalupa na víkendové pobyty jak na lyžování, tak k turismu, protože zdejší okolí má opravdu co nabídnout, jako jsou například výšlapy po vyznačený tur. trasách, v zimě hlavně lyžování, sjezd a běžky. O skvělé lyžování se stará Ski areál Kraličák, který je od domu vzdálený 8 km. 10 min autem.

Dispozice domu je 2+1 a v přízemí domu se nachází veranda, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC + komora. Podkrovní prostor slouží převážně k přespání většímu počtu lidí. Dům nabízí další možnosti k rozšíření ubytovací kapacity.

Vytápění je řešeno centrálně kotlem na tuhá paliva. Patro má samostatné kamna na tuhá paliva. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. V objektu je zavedená elektřina 220V, 400V. Přívod vody z obecního vodovodu; je připojený na užitkový vodovod s ročním obecním poplatkem. Konstrukce domu je cihlová a kamenné základy. Stav objektu je dobrý, zachovalý a připraven k dalšímu bydlení. Dům má i svůj sklepní prostor a v zadní části je dílna a sklad na uhlí a dřevo. Odpady jsou svedené do septiku.

Jedná se o nádhernou rekreační oblast na hranici Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v blízkosti státní hranice s Polskem, s množstvím lyžařských vleků, běžkařských stop, turistických cest pěších a na kole, vedoucích krásným pohořím s horskými jezery na polské straně. Z domu je výhled na pohoří Kralického Sněžníku. Ať už se vyžíváte v lyžování, turistice či jízdě na kole, Chrastice jsou výchozím bodem ke všem těmto aktivitám a milovníci přírody, turismu a lyžování si přijdou určitě na své.

Pokud vás táhle nemovitost zajímá, určitě si domluvte osobní prohlídku. Cena je uvedená k jednání a jsme naklonění se o ceně opravdu pobavit a věříme, že se určitě na ceně spolu domluvíme. Přijeďte se podívat, a cenu navrhněte, budeme se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 160 m² Chrastice

Květen 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.