Prodej rodinného domu 135 m² Vižina

Cena: 10 500 000 Kč, prodej RD v menší obci v klidné lokalitě na úpatí Brd. Jedná se o samostatný, velký, prostorný RD o 2 BJ dispozičně řešený jako 7+1 o zastavěné ploše 135 m² a se zahradou o výměře 708 m². K dispozici je i velký úložný prostor půdy. Součástí domu je garáž, která slouží jako dílna a případně další obytný prostor. Dále navazuje kotelna s místností pro dřevo. Dispozice domu: Přízemí je řešeno hlavním vstupem do chodby a z ní do dalších samostatných místností, k dispozici je i vedlejší vstup přes garáž, ze které je i vstup do kotelny. V 1.patře je obývací pokoj s krbem, jídelna, kuchyně, 3 ložnice, koupelna a samostatné wc. Z chodby je vstup na malý balkon. Půdní prostor je nevyužitý.
RD je vytápěn litinovým kotlem na tuhá paliva/dřevo s rozvody do litinových radiátorů. Jako záložní zdroj je připraven elektrokotel a krb v prvním patře. Dům je napojen na elektřinu 220/380 V, obecní vodovod a kanalizaci. K dispozici je i vlastní studna a podzemní nádrž na dešťovou vodu o 20 m3.
Obec Vižina má obchod s potravinami, dopravní obslužnost je zajištěna autobusy a vlakem. MŠ a ZŠ je ve vedlejší obci Osov. Do většího spádového města Hostomic je to 7 km, tam jsou další rozšířené služby a obchody včetně lékaře a lékárny. Velká města v dosahu 15 km jsou Dobříš, Beroun a Hořovice. Napojení na D5 a R4 je do 15 minut. V obci Vižina a v okolních obcích fungují místní kulturní a sportovní spolky. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem. Více informací u makléře M. Kareše Ev. číslo: 645850.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 135 m² Vižina

Leden 16th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.