Prodej rodinného domu 123 m² Nivnice

Cena: 1 500 000 Kč, Představujeme vám dům 2+1, který je ideální pro kreativní realizaci. Tato nemovitost, situovaná v klidné části obce Nivnice, je připojena na všechny inženýrské sítě a disponuje plastovými okny a dveřmi, kterými současný majitel zahájil rekonstrukci. Dále byla započatá rekonstrukce elektrických rozvodů a přiveden optický kabel na internet.
S možností vybudování podkroví se otevírá prostor pro další rozšíření obytné plochy nebo vytvoření útulného podkrovního bytu.

Před domem je prostor pro vytvoření parkovacího místa a také studna, kterou lze využít třeba k zalévání. V zadní části domu je kůlna na dřevo a menší dvorek, ze kterého je přístup do průjezdové uličky.

Ačkoliv dům nemá vlastní velkou zahradu, jeho poloha v Nivnici – obci známé svou krásou a poklidným životním stylem – nabízí dostatek příležitostí k procházkám a relaxaci v okolní přírodě. V Nivnici je plná občanská vybavenost a je vzdálená 7 km od Uherského Brodu.

Tato nemovitost je skvělou volbou pro kreativní jedince nebo rodiny, které hledají místo, kde mohou realizovat své nápady a vytvořit si domov přesně podle svých představ. Nechte se inspirovat potenciálem, který tento dům nabízí, a proměňte ho ve svůj vysněný domov. Pro získání vlastních pocitů, doporučujeme osobní prohlídku.

Majitel si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost nejlepší nabídce a nebo prodat dle nejlepších kritérií. Ev. číslo: 647217.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 123 m² Nivnice

Květen 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.